Odesílání...

Pro více informací volejte nebo pište: Tel: +420 583 301 916/Email: eshop@macte.cz
Menu
O násEshopMaloobchodVýdejní automatyServis oděvůTextilní výroba a technické šitíLucart

Lucart

 

Nově jsme do našeho sortimentu zařadili produkty italské značky Lucart, která se vyznačuje svým ekologickým založením a smýšlením. Na našem eshopu najdete širokou nabídku papírového programu, zásobníků i dávkovačů ideálních pro veškeré provozy od Horecy až po výrobní haly. Sortiment lze rozdělit do několia základních řad výrobků. 

 

řada ECONATURAL to je paper+dispenser systém, který vzniká z již použitých nápojových kartonů. Díky speciální inovativní technologii Lucart dokáže separovat celulózová vlákna, polyethylene a hliník. Z celulózových vláken vzniká materiál Fiberpack, tedy 100% přírodní celulóza. Z polyethylenu a hliníku následně vzniká materiál AlPe, který je vstupní surovinou při výrobě zásobníků a dávkovačů ECONATURAL.

 

řada AIRTECH se vyznačuje svojí skvělou savostí a pevností při suchém i mokrém použití. To vše díky speciální 3D vazbě vláken a exkluzivní technologie Airlaid, která využívá namísto vody horký vzduch.

 

 THE AIRLAID PAPER THAT ENHANCES PERFORMANCE

 

systémy IDENTITY jsou ideálním řešením všude tam, kde je hygiena a kontrola nákladů prioritou. Zásobníky a dávkovače IDENTITY kombinují spolehlivost a nízkou spotřebu. Systém s dávkovači IDENTITY a eko-certifikovaným papírem zaručují opravdovou udržitelnost, kterou můžete doopravdy vidět.

 

 

 

AQUASTREAM je nová řada produktů, která efektivně zabraňuje ucpávání odpadů. AQUATREAM toaletní papír se rozpouští už po 7 vteřinách a je skvělým řešením tam, kde jsou problémové odpady. 

 

řada L-ONE je jednoútržkový systém zaručující úspory v exkluzivním designu, který spojuje funkčnost a styl. Řada L-ONE je vhodná pro kuchyně, umývárny, jídelny i výrobní prostory. 

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.